۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/01 کمک ویژه دولت سیزدهم به شهرداری ها و دهیاری های استان
کمک ویژه دولت سیزدهم به شهرداری ها و دهیاری های استان
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از کمک ویژه دولت سیزدهم به شهرداری ها و دهیاری های استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ عباس زاده با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم در سال 1401 حمایت ها و کمک های ویژه ای به شهرداری ها و دهیاری های استان تزریق نموده است.
وی با اشاره به این که مهمترین کمک دولت، تأمین بخشی از ماشین الات مورد نیاز شهرداری ها و دهیاری ها بوده، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 12 دستگاه ماشین¬آلات عمرانی و خدماتی به شهرداری ها و دهیاری های استان تخصیص یافته است.
به گفته وی؛ این ماشین آلات به شهرداری های خوسف، قاین، بشرویه، طبس، شوسف، مود، زهان، بیرجند، باغستان، ماژان، طبس و اسفدن اختصاص یافت.
معاون استاندار ادامه داد: مهمترین این ماشین آلات، یک دستگاه خودروی آتش نشانی سنگین با تجهیزات به‌روز است که ارزش ریالی آن 35 میلیارد تومان می باشد.
عباس زاده تأکید کرد: 4 دستگاه خودروی آتش نشانی نیمه سنگین، 2 دستگاه شاسی حمل زباله نیمه سنگین، 3 دستگاه لودر، یک دستگاه بکهولودر و یک دستگاه بیل زنجیری از جمله ماشین آلات اهدایی به استان در سال جاری است.
وی با ذکر این نکته که ارزش ریالی این ماشین آلات 434 میلیارد ریال می باشد، اظهار داشت: اعتباری که شهرداری ها برای این حجم از ماشین آلات پرداخته اند، حدود 23 میلیارد ریال می باشد.
معاون استاندار، تأمین البسه ایمنی و تجهیزات فردی را از دیگر نیازهای شهرداری ها برای تجهیز آتش نشان ها عنوان کرد و گفت: در همین راستا و پیرو پیگیری های صورت گرفته اخیراً با مساعدت و حمایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور 12 دست لباس و تجهیزات فردی آتش نشانی به شهرداری¬های استان تخصیص یافته است.
عباس زاده خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این تجهیزات که در حال واگذاری است، 7 میلیارد و 320 میلیون ریال می باشد.
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal