۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/01 تقسیم سهام استان از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، یک گام به جلو
تقسیم سهام استان از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، یک گام به جلو
رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی گفت: موضوع تقسیم سهام خراسان جنوبی از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، یک گام جلو رفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی؛ عباس زاده با بیان این مطلب، به تشریح نتایج دیدارش با همراهی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی پرداخت.
وی با اشاره به این که این دیدار در مشهد صورت گرفته، گفت: مهمترین دستور کار این نشست، حل و فصل موضوعات تقسیم سهام خراسان جنوبی از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: موضوع تقسیم سهام سازمان همیاری خراسان رضوی و تخصیص سهم استان، از برنامه های اولویت دار سازمان همیاری خراسان جنوبی است.
عباس زاده با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در این زمینه، از موفقیت آمیز بودن نشست اخیر خود گفت و اظهار داشت: نهایی شدن این سهام که رقمی قابل توجه نیز می باشد، برنامه ریزی برای انجام طرح های توسعه ای سازمان را تسهیل می کند.
وی ، بررسی آخرین اقدامات انجام شده برای اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان به استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی و میزان پیشرفت کار را از دیگر دستورکارهای این نشست عنوان کرد و گفت: انتقال آب دریای عمان که از برنامه های دولت سیزدهم می باشد، از پروژه های زیرساختی کشور و به ویژه استان های شرقی است.
به گفته وی؛ انتقال آب دریای عمان، رونق صنایع استان را به همراه خواهد داشت.
تعداد بازدید: 154
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal