۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/07 باید همه تلاش در طرح نوروزی سال آینده کاهش تصادفات باشد
باید همه تلاش در طرح نوروزی سال آینده کاهش تصادفات باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به پراکندگی، وسعت گسترده، کویری بودن محورها و آمار بالای تصادفات استان، یکی از راه های کنترل و افزایش ایمنی را رعایت هشدارهای ترافیکی عنوان و اظهارکرد: باید برنامه‌ریزی ها در طول سال و به خصوص ایام نوروز به گونه ای انجام شود تا کمترین حجم تصادفات را در این محورها داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با بیان این مطلب در کمیسیون ایمنی راه های خراسان جنوبی اظهار داشت: باید همه تلاش ما به خصوص در طرح نوروزی سال آینده کاهش آمار تصادفات باشد.
وی با تأکید بر اینکه باید در خصوص ثبت میانگین سرعت هم کنترل جدی داشته باشیم، اضافه کرد: باید این موضوع به خصوص در محورهای اصلی استان جدی گرفته شود.
معاون استاندار اضافه کرد: کنترل میانگین سرعت، نقش مؤثری در کاهش تصادفات دارد و این موضوع را باید مستمر دنبال کنیم تا در بلندمدت فرهنگ سازی شود.
وی از تصویب 6 محور پرتصادف و 10 نقطه حادثه خیز برای استان در سطح ملی خبرداد و گفت: محور نهبندان تا خضری به طول 400 کیلومتر از محورهای اصلی و پرتصادف استان است.
عباس زاده محور بیرجند - خوسف را از دیگر محورهای پرتصادف خراسان جنوبی دانست و ادامه داد: در ابتدا آشکارسازی نقاط حادثه خیز استان در دستورکار قرارگیرد و برای ایام نوروز گروه های امدادی و خدمات رسان هر اقدامی که در کاهش تصادفات مؤثر است را در محورهای مواصلاتی استان در دستورکار قرار دهند.
تعداد بازدید: 184
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal