۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/21 شورای مسکن شهرستان طبس
شورای مسکن شهرستان طبس
شورای مسکن شهرستان طبس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ جلسه شورای مسکن شهرستان طبس با محوریت بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در حاشیه شورای مسکن گفت: در این جلسه مشکلات سایت های طرح نهضت ملی مسکن طبس، دیهوک و عشق آباد مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته وی؛ بررسی مهمترین نیازها و درخواست های مردم پس از واگذاری زمین در این سایت ها برای آماده سازی مسکن و تأمین زیرساخت های اساسی از جمله دستورکارهای این جلسه بود.
عباس زاده افزود: با پیگیری دستگاه های خدمات رسان و شهرداری ها و نیز آماده سازی سایت ها با واگذاری زمین به مردم شروع عملیات ساخت مسکن را شاهد باشیم.
وی با بیان اینکه طبس از جمله شهر هایی است که تعداد متقاضیان نهضت ملی مسکن بیش از 7 هزار واحد است، ادامه داد: پاسخگویی به این تعداد متقاضی مستلزم یک کار فوق العاده جهادی و انقلابی توسط همه دستگاه ها برای تأمین زیرساخت ها و بهره برداری از این واحدها است.
به گفته عباس زاده؛ در سایت 50 هکتاری تقریباً کار به اتمام رسیده و مراحل اجرا و در حال تحویل می باشد.
وی در مورد سایت های دیگر افزود: سایت های 79 هکتاری و 150 هکتاری طبس به عنوان سایت های ویژه طبس مهیای آماده سازی و اجرای زیرساخت هاست که در ماه های ابتدای سال آینده با رفع نواقص و مشکلات واگذاری ها به مرحله صدور پروانه ها و آغاز عملیات اجرایی واحدها توسط مردم انجام میگیرد.
تعداد بازدید: 121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal