۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/21 در ایام نوروز باید خدمات فوق العاده ای به مردم و گردشگران ارائه کنیم
در ایام نوروز باید خدمات فوق العاده ای به مردم و گردشگران ارائه کنیم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: تأکید استاندار بر این است که در ایام نوروز باید خدمات فوق العاده ای را به مردم و گردشگران ارائه کنیم چرا که مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با بیان این مطلب در شورای اداری استان، خاطرنشان کرد: از کمیته های ذیل ستاد اجرایی خدمات سفر استان انتظاراتی است و امید می رود هر کمیته عملکرد خوبی ارائه دهد.
وی ادامه داد: فعالیت ستاد اجرایی سفرهای نوروزی تا 15 فروردین ادامه دارد و تا آخرین روز باید بحث اسکان مسافران، ایمنی جاده ها و سایر موارد پیگیری شود.
به گفته وی؛ بیشترین حجم تصادفات در 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد که این موضوع را باید مد نظر قرار داده و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشیم.
معاون استاندار، وضعیت تصادفات در استان را بحرانی خواند و گفت: خراسان جنوبی محل تردد بسیاری از استان‌ها به مقصد مشهد مقدس است و از این حیث ایمنی جاده‌ها و رعایت قوانین رانندگی اهمیت دارد.
وی با بیان اینکه مهمترین علت تصادفات عامل انسانی است، عنوان کرد: با فرهنگ سازی در رسانه ‌ها می‌توان شاهد کاهش آمار تصادفات بود و نوروز بانشاطی را برای مردم استان و گردشگران رقم زد.
عباس زاده با اشاره به عملکرد استان در اربعین هم گفت: با همراهی و همدلی بین مردم و مسئولان کوچکترین مسئله ای در بحث اعزام زائران نداشتیم لذا اقدام ویژه ای در مسئله اربعین انجام گرفت.
وی اظهار داشت: اعتبارات تملک دارایی سال گذشته استان به طور 100 درصد جذب شده و امید است عملکرد دستگاه های اجرایی امسال هم در جذب اعتبارات موفق باشد.
معاون استاندار با تأکید بر اهمیت پیگیری مصوبات سفر اول رئیس جمهور و سفرهای شهرستانی استاندار، گفت: انتظار می‌رود هم در بحث پیگیری مصوبات و جذب اعتبار و هم در حوزه اجرای پروژه‌ها و هزینه کرد اعتبارات، دستگاه‌های اجرایی همت کافی داشته باشند.
عباس زاده با ذکر این نکته که مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی باید از سوی دستگاه های اجرایی پیگیری شود ، اظهار داشت: در آستانه ابلاغ مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور همت و پیگیری دستگاه های اجرایی برای اجرای پروژه ها مورد انتظار است.
به گفته وی؛ سفرهای استانی استاندار به واسطه ارتباط چهره به چهره با مردم دارای اهمیت است.
تعداد بازدید: 264
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal