۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/21 ایجاد درآمد پایدار و سرمایه گذاری به طور ویژه در شهرداری ها دنبال شود
ایجاد درآمد پایدار و سرمایه گذاری به طور ویژه در شهرداری ها دنبال شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: ایجاد درآمد پایدار و سرمایه گذاری در زمینه های مختلف به طور ویژه در شهرداری ها دنبال شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با تأکید بر این مطلب در جلسه هم اندیشی شهرداران استان، خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد درآمد پایدار و سرمایه گذاری، طرح هایی در شهرداری های فردوس، سربیشه و نهبندان در حال اجراست که ارزشمند می باشد.
وی با تأکید بر اینکه سازمان همیاری شهرداری ها با سهام داری شهرداری های استان پروژه های بزرگی را تعریف و در این زمینه ورود نماید، متذکر شد: در راستای ایجاد درآمد پایدار، شهرداری ها می توانند در حوزه معادن به عنوان یکی از پیشران های توسعه استان، سرمایه گذاری نمایند.
معاون استاندار با ذکر این نکته که عملکرد شهرداری ها در سال 1401 مثبت می باشد زیرا معوقات ندارند،گفت: حقوق و مزایای پرسنل مجموعه شهرداری های استان بدون معوقه و وقفه در حال پرداخت است.
به گفته وی؛ بر اساس گزارس واصله در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل مجموعه شهرداری های استان معوقه ای وجود ندارد.
عباس زاده ادامه داد: شهرداری بیرجند و سایر شهرهایی که در حال اجرای پروژه های بازآفرینی شهری می باشند، مستندات خود را جهت دریافت قیر ارائه نمایند.
وی تصریح کرد: در سال جاری کمک های دولتی شایان توجهی در خصوص اعطای ماشین آلات و... به شهرداری های استان ارائه شد که امید است این مهم در سال آینده نیز استمرار یابد.
معاون استاندار به سفر سرپرست وزارت صنعت و تجارت کشور افغانستان به استان اشاره کرد و گفت: طرف افغان مصمم به فعال کردن مرزها بود و در این جلسات بر 24 ساعته شدن بازارچه ماهیرود ، فعال شدن بازارچه یزدان و افزایش مراودات تجاری تأکید کرد.
عباس زاده پیشنهاد داد: در راستای ارتقاء سطح سلامت و ایجاد نشاط در بین پرسنل شهرداری ها در طول سال آینده بین شهرداری های استان جشنواره های ورزشی برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه انجام برخی از مطالبات مردمی از مدیریت شهری در برخی از شهرها سال هاست بر زمین مانده، تأکید کرد: شهرداری ها در سال آینده 5 اولویت مهم مدیریت شهری خود را احصا و تعیین تکلیف نمایند.
معاون استاندار از برنامه های ستاد اجرایی خدمات سفر گفت و اظهار داشت: تمهیدات لازم جهت اسکان مسافرین نوروزی توسط ستاد اجرایی خدمات سفر و شهرداری های سراسر استان صورت گیرد.
عباس زاده در پایان متذکر شد: خطای انسانی عامل اصلی وقوع تصادفات درون و برون شهری به حساب می آید لذا لازم است مردم مسائل ترافیکی را جدی بگیرند تا عید با نشاطی را تجربه نماییم.
تعداد بازدید: 294
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal