۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/10/12 بيرجند به عنوان مركز استان در مباحث ترافيكي بايد ويژه مورد توجه قرار گيرد
بيرجند به عنوان مركز استان در مباحث ترافيكي بايد ويژه مورد توجه قرار گيرد
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي كه ظهر امروز در جلسه شوراي هماهنگي ترافيك استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: بيرجند به عنوان مركز استان در مباحث و موضوعات ترافيكي بايد به صورت ويژه مورد توجه قرار گيرد تا مشكلاتي كه امروز شهرهاي بزرگ با آن مواجه اند گريبانگير اين شهر نشود.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ،سيد مجتبي علوي مقدم،انجام كارهاي فرهنگي و اطلاع رساني حوزه ترافيك را مورد تاكيد ويژه قرار داد و افزود: دستگاه هاي متولي در اين زمينه از جمله آموزش و پرورش،صداو سيما،پليس و ... بايد با يك كار جمعي با آگاه سازي عمومي و اطلاع رساني مناسب در خصوص رعايت قوانين و مقررات رانندگي و ارتقاء فرهنگ ترافيك در جامعه بيش از پيش تلاش كنند.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي ،با بيان اينكه اين فرهنگ سازي بايد از سنين پايين و در رده هاي مختلف سني انجام شود،افزود: قطعاً انجام كار فرهنگي نيازمند وقت و زمان است،اما بعد از اينكه به نتيجه مورد نظر رسيد تا هميشه ادامه خواهد داشت.
علوي مقدم، با تاكيد بر اينكه براي موضوعات ترافيكي بايد برنامه ريزي جدي تري داشته باشيم ، افزود: در اين زمينه بايد پيش بيني هاي بلند مدتي صورت گيرد از اين رو در بخش هاي مختلف از جمله ساخت و سازها،احداث بيمارستان ،مدارس و اماكن عمومي مباحث و موضوعات ترافيكي بايد به صورت ويژه لحاظ شده و مورد توجه قرار گيرند.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه در حال حاضر مشاور ترافيكي شهر بيرجند با همكاري شهرداري بيرجند در حال كار است،اظهار داشت: دستگاه هاي ذي ربط بايد هر اقدامي را در شهر بيرجند با هماهنگي و اطلاع مشاور ترافيكي شهر بيرجند به انجام برسانند تا از موازي كاري و هدر رفت منابع و امكانات جلوگيري گردد.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal