۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/10/13 اربعين ، بيان گر گسترش روح مبارزه و استكبارستيزي است
اربعين ، بيان گر گسترش روح مبارزه و استكبارستيزي است
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي ، كه در جلسه كميته زيرساخت اربعين حسيني سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: اربعين همايشي عظيم و بيان گر گسترش روح مبارزه و استكبارستيزي است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، سيد مجتبي علوي مقدم ، با اشاره به تاثيرات بسيار خوب اربعين در منطقه و جهان، گفت: اربعين پديده اي الهي و معنوي و غيرقابل توصيف است.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي ، هدف از برگزاري اين جلسات را هرچه بهتر برگزار شدن اربعين حسيني در سال هاي آتي دانست و تصريح كرد: دبيرخانه كميته بايد تلاش كند در قالب هاي زماني مشخص به صورت منظم اين جلسات را برگزار تا درخصوص رسيدن به اين هدف اقدامات و برنامه ريزي هاي لازم صورت گيرد.
علوي مقدم، با تاكيد بر اينكه دولت پيشتيباني كننده و نقش حمايتي در برگزاري اربعين دارد، افزود: دولت زمينه حضور مردم را در اين همايش عظيم معنوي فراهم نمود كه خوشبختانه با اقدامات و تلاش هايي كه در چند سال اخير صورت گرفته اين امر به خوبي محقق شده و برغم وجود تنگناها و محدوديت هايي كه وجوددارد اين همايش بزرگ به خوبي برگزار شده است.
علوي مقدم، با اشاره به اينكه همايش اربعين حسيني به تدبير و دورانديشي رهبر معظم انقلاب به مهمترين و اثرگذارترين همايش جهاني تبديل شده ، افزود: امروز اربعين تبديل به قبله آمال انسان ها زيادي از اديان ، مذاهب و فرق مختلف شده و همه به حضور در زير بيرق امام حسين(ع) و خدمت به اين آستان احساس افتخار و بزرگي مي كنند.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي ، خدمت به امام حسين(ع) را افتخاري بزرگ برشمرد و يادآورشد: امروز استكبارستيزي معطوف به شيعه نيست، بلكه تمامي مذاهب و تمامي كساني كه روح ظلم ستيزي دارند با تاسي از قيام سرخ عاشورا براي رهايي از ظلم و مبارزه با ظالم از امام حسين(ع) الگو مي گيرند.
علوي مقدم، حفظ اموال و امكانات موكب هاي موجود در عراق را مورد تاكيد قرار داد و افزود: علاوه بر اين امر بروزرساني ، نظافت و پاكيزگي آنها از ديگر مواردي است كه بايد به طور جد مورد توجه متوليان امر قرار گيرد.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal