۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/10/16 در كنار نگاه عالمانه مقام معظم رهبري به نهبندان، مديران اجرايي دولت هم توجه ويژه اي به اين نقطه دارند.
در كنار نگاه عالمانه مقام معظم رهبري به نهبندان، مديران اجرايي دولت هم توجه ويژه اي به اين نقطه دارند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندانروز گذشته ، جلسه بررسي مسائل و مشكلات شهرستان با حضور علوي مقدم معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، كريمان خراساني فرماندار شهرستان نهبندان، مديران كل ستادي استانداري و تعدادي از مديران شهرستان در فرمانداري برگزار شد.
علوي مقدم در اين جلسه  اظهار داشت :همانا در كنار نگاه عالمانه مقام معظم رهبري به اين خطه، مديران اجرايي دولت هم توجه ويژه اي به اين نقطه دارند كه گواه اين مدعا شروع فعاليت هاي بازديدي استاندار جديد از شهرستان هاي استان از شهرستان نهبندان است و علت آن به جهت مشكلات اين شهرستان و توجهي كه مقام معظم رهبري به اين نقطه داشتند و براي اجرايي كردن فرمايشات ايشان قدم هاي موثر و كاربردي تري بايد برداشته شود.
وي در ادامه تصريح كرد :هدف از اين سفرها، يكي حضور استاندار و ديگري اينكه اين سفرها، سفرهايي با برنامه، كاربردي و نتيجه گرا باشد كه اين خود نشانه دهنده ي اين است كه استاندار بدنبال اين است كه وقت ها هدر نرود و فرصت ها درست مديريت شود.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي خاطر نشان كرد : استاندار در سفرهايي كه به شهرستان خواهند داشت ديدارهايي را با نخبگان، ائمه جمعه، معتمدين محلي، مسولان و ذي نفوذ در شهرستان انجام خواهند داد و با مشكلات شهرستان آشنا خواهند شد و يك آشنايي و حضور دقيق در شهرستان صورت ميگيرد كه بتوان در سال 98با ديدي باز و آشنايي كامل راجع به مشكلات وتخصيص اعتبارات تصميم گرفته شود.
علوي مقدم اشاره كرد :با دستور استاندار شهرستانها بين معاونين تقسيم خواهند شد و مسوليت هر شهرستان با يك معاون ايشان و با تيم ثابتي واگذار خواهند گرديد.
وي ادامه داد ؛ نگاه بر اين است كه اولويت حل مشكلات اقتصادي مردم مشكلات مربوط به حوزه اقتصاد است ودر حوزه شهري و روستايي موضوعات بسياري است، كه نسبت به حل و فصل آن اقدام بايد كرد؛ جذب سرمايه گذار، جذب اعتبارات، حل مشكلات مربوط به حوزه جذب و مردم ما كمترين مشكلات را دارا هستند و اختلافاتي را كه در اين حوزه ها است بايد حل شود و كار پيش رود.
در اين جلسه كريمان خراساني فرماندار شهرستان نهبندان ضمن اعلام اينكه محور سفر استاندار محترم به شهرستانها از جمله نهبندان ايجاد هم افزايي و افزايش تعامل بين دستگاههاي اجرايي با يكديگر در راستاي رفع مشكلات مردم است ؛ گزارش مبسوط و كاملي از مشكلات احصا شده شهرستان كه با همفكري مديران و نخبگان نهبندان تدوين شده است ارائه و اظهار اميدواري كرد حضور استاندار در شهرستان منشا خير و بركت باشد.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal