۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/10/26 مدیران پروژه های نیمه تمام عمرانی را به بخش خصوصی واگذار کنند
مدیران پروژه های نیمه تمام عمرانی را به بخش خصوصی واگذار کنند
استاندارخراسان جنوبی که در سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: مدیران از ظرفیت های قانونی که در این زمینه پیش بینی شده نهایت استفاده را ببرند و آندسته از پروژه های نیمه تمام عمرانی که دارای شرایط لازم هستند را به بخش خصوصی واگذار نمایند.
مهندس پرویزی ، با بیان اینکه مدیران با مطالعه دقیق آیین نامه ها و دستورالعمل ها با احاطه کامل بر آنها اقدامات و پیگیری های لازم را صورت دهند، گفت: مدیران با مطالعه دقیق قوانین از ظرفیت های پیش بینی شده نهایت استفاده را ببرند.
وی با بیان اینکه ساختمان های اداری رها شده از سوی دستگاه های اجرایی باید احصاء و تعیین تکلیف شوند، افزود: این ساختمان ها باید بعد از شناسایی به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرند تا بتوان از ظرفیت ساختمان های موجود بهترین استفاده را برد.
وی با بیان اینکه کمک های فنی و اعتباری در بودجه سال آتی و نیز برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گرفته است، افزود: با کمک هایی که در این زمینه از سوی دولت و مجلس صورت خواهد گرفت می توان بخش اعظمی از مشکلات در حوزه کمک به صندوق های توسعه بخش کشاورزی و نیز صندوق خرد زنان روستایی را مرتفع ساخت.
مقام عالی دولت در استان، به راه اندازی مرکز خرید ایران دخت از سوی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به منظور ایجاد غرفه های خرید و فروش محصولات بومی و محلی اشاره کرد و گفت: این مراکز که توسط زنان سرپرست خانوار و در جهت توانمندسازی این عزیزان دایر می گردد باید در سایر شهرستان هایی که در مسیر تردد مسافرین و زائرین هستند نیز برپا شود.
مهندس پرویزی، با بیان اینکه باید مراقبت شود تا سود حاصل از این مراکز نصیب تولیدکنندگان شود، افزود: علاوه بر ایجاد اشتغال و کمک به تولیدکنندگان ، این مراکز می تواند منجر به معرفی بیش از پیش استان و ظرفیت ها و توانمندی های موجود در آن شود.
وی بحث بازاریابی محصولات و تولیدات درون استانی را بسیار مهم ارزیابی کرد وادامه داد: کمیته ای متشکل از نهادها و مدیران ذی ربط می بایست به صورت اصولی و زیربنایی در این زمینه ورود کنند تا بتوان در زمینه فروش و بازاریابی محصولات و تولیدات استانی نیز به توفیقات مورد نظر دست یافت.
 
 
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal