۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/12/05 تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداریهای استان برگزار می شود
تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداریهای استان برگزار می شود

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری ها خبر داد.

حسن آبادی افزود: اولین مرحله از آزمون تبدیل وضعیت در استان کهکیلویه و بویراحمد در روز پنج شنبه 21 بهمن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور، محمد حسن آبادی با بیان خبر فوق گفت: آزمون مذکور در 20 رشته شغلی بر اساس ساختار سازمانی جدید شهرداری های استان کهکیلویه‌و‌بویراحمد در روز پنج شنبه 21 بهمن در دانشگاه یاسوج با نظارت حراست و بازرسی استانداری برگزار شد.

وی افزود: این آزمون شامل دفترچه سوالات تخصصی به تعداد 50 سوال در رشته شغلی مربوط، و دفترچه سوالات عمومی شامل 30 سوال اطلاعات عمومی در حوزه مدیریت شهری و 20 سوال هوش و استعداد بود.

حسن آبادی در ادامه اظهار کرد: همچنین آزمون عملی برای سه رشته شغلی آتش‌نشان، راننده(آتش‌نشان) و کاردان آتش‌نشانی توسط استانداری ها بر اساس دستورالعملی که توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور اعلام می‌شود، برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: داوطلبین  در موعد مقرر بر اساس موارد اعلامی توسط استانداری، باید مدارک و مستندات مربوط را جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک به دفتر شهری و شوراهای استانداری تحویل دهند.

حسن آبادی همچنین اعلام کرد: با اجرای دستورالعمل یادشده، نیروی انسانی شاغل در شهرداری ها با حداقل سه سال سابقه کاری تمام وقت در شهرداری و دارا بودن شرایط احراز و کسب حدنصاب از طریق موفقیت در آزمون مربوط و تایید گزینش تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی می‌یابند.

وی یادآور شد: پیرو اخذ مجوز تبدیل وضعیت از سازمان امور اداری و استخدامی کشور و ساماندهی کارکنان قراردادی، آزمون های تبدیل وضعیت در آن دسته از شهرداری هایی که بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها ساختار سازمانی خود را اصلاح نموده اند، برگزار خواهد شد.

 
 
تعداد بازدید: 643
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal