۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ ارديبهشت
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1396/01/16 مراسم توديع و معارفه مدير كل دفتر شهري و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي برگزار شد
مراسم توديع و معارفه مدير كل دفتر شهري و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي برگزار شد
مراسم توديع و معارفه مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي با حضور سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري، مديران كل ستادي حوزه معاونت ، كارشناسان دفتر امور شهري و جمعي از مديران ذي ربط استاني در محل سالن جلسات حوزه معاونت هماهنگي امور عمراني برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمد فرهادي در اين جلسه نيز ضمن تشكر و قدرداني از فعاليتهاي ارزشمند عبدالحسين شهابي در دوره خدمت به عنوان مديركل دفتر شهري و شوراها و مدير كل اداري و مالي استانداري، ابراز اميدواري كرد با توجه به سوابق ارزنده غلامحسين داداشي، علاوه بر استمرار خدمات قبلي ، شاهد بهبود روز افزون و تحولي نو در عرصه مديريت شهري در اين منطقه باشيم.
بر پايه اين گزارش؛ در پايان اين جلسه با اهداء لوح تقدير از زحمات شهابي مدير كل سابق دفتر شهري و شوراهاي استانداري تقدير و داداشي به عنوان مدير كل جديد دفتر شهري و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي معرفي گرديد.
اين گزارش حاكيست، غلامحسين داداشي كارشناس ارشد اقتصاد، پيش از اين فرماندار شهرستان آبيك بوده و معاونت فرمانداري شهرستان لنگرود، معاونت اداري و مالي گمركات استان گلستان و ... را در كارنامه خود داراست.
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal