۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
ارتباط با معاونت
سرپرست: محمد فرهادی
شعار سال
رهیر معظم انقلاب
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
اخبار معاونت
آینده استان در گرو مدیریت صحیح منابع آب است استاندار:
آینده استان در گرو مدیریت صحیح منابع آب است
استاندار خراسان جنوبی که در جلسه مشترک کارگروه آب کشاورزی و شورای حفاظت از منابع آب سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: با توجه به اینکه طی سالیان گذشته تلاش ما معطوف به تامین و آبرسانی به مناطق شهری و روستایی مختلف بوده است، در بحث بازسازی و و نگهداری تاسیسات آب شهری و روستایی نتوانستیم موفق باشیم.
1395/12/05
کمیسیون ماده 21 استان برگزار شد روز گذشته :
کمیسیون ماده 21 استان برگزار شد
استاندار که در جلسه کمیسیون ماده 21 واگذاری اراضی کشاورزی استان سخن می گفت، با تأکید بر لزوم پیش بینی تمهیدات لازم در مصوبات کمیسیون، به منظور تسریع در اجرای طرح ها و پروژه های خصوصی و دولتی، گفت: در فرآیند واگذاری، تمامی جوانب امر مد نظر قرار گرفته و مراحل کارشناسی به دقت طی شود.
1395/12/04
زمینه اشتغال در حوزه صنایع دستی و گردشگری در مناطق عشایری استان افزایش یابد معاون استاندار:
زمینه اشتغال در حوزه صنایع دستی و گردشگری در مناطق عشایری استان افزایش یابد
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی که در جلسه شورای عشایری استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: عشایر در تامین مایحتاج اساسی جامعه همچون گوشت و مواد لبنی و نیز در حوزه صنایع دستی و هنرهای بومی نقش مهمی را بر عهده دارند.
1395/12/02
برخی از پروژه های شاخص شهرستان نهبندان کلنگ زنی، افتتاح و به بهره برداری رسید. همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر :
برخی از پروژه های شاخص شهرستان نهبندان کلنگ زنی، افتتاح و به بهره برداری رسید.
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مهندس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ، فرماندار نهبندان ،امام جمعه شهرستان و دیگر مسئولین بهره برداری از 26 پروژه عمرانی ، خدماتی و کشاورزی در شهرستان نهبندان آغاز و کار احداث چهار طرح نیز آغاز شد.
1395/11/19
اخبار دفاتر
ساختار سازمانی شهرداری های استان خراسان جنوبی ابلاغ شد
ساختار سازمانی شهرداری های استان خراسان جنوبی ابلاغ شد
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تائید و ابلاغ ساختار سازمانی شهرداری های استان خراسان جنوبی به همراه سازمان های وابسته آن، بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداریها ابلاغی وزیر کشور، خبر داد.
1395/12/15
معاون پیشگیری و پیش بینی اعلام کرد: مردم آموزش دیده بهترین امدادگران/ هر خانواده یک امدادگر پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور
معاون پیشگیری و پیش بینی اعلام کرد: مردم آموزش دیده بهترین امدادگران/ هر خانواده یک امدادگر
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، بهنام سعیدی با اشاره به لایحه قوانین سازمان مدیریت بحران که برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال شده، گفت: دولت در این حوزه وظایفش را انجام داده و امیدواریم به زودی مورد تایید نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
1395/12/11
گسترش همکاری ها در خصوص تاب آوری جامعه بخصوص محیط های شهری/ دنیا از ظرفیت برجام برای ارتباط با ایران مغفول مانده است پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور
گسترش همکاری ها در خصوص تاب آوری جامعه بخصوص محیط های شهری/ دنیا از ظرفیت برجام برای ارتباط با ایران مغفول مانده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به گسترش همکاری ایران و اتحادیه اروپا پس از توافق برجام اظهار داشت: ایران کشوری وسیع با حوادث گوناگون است که دارای تجربیات ارزنده در زمینه مدیریت بحران است.
1395/12/11
تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداریهای استان برگزار می شود
تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداریهای استان برگزار می شود
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری ها خبر داد.
1395/12/05
نظرسنجی
آمار بازدید
اوقات شرعی
آب و هوا
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal