۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1402/08/27 برنامه عملیاتی اجرایی برای اتمام پروژه تجاری هلال ارائه شود
برنامه عملیاتی اجرایی برای اتمام پروژه تجاری هلال ارائه شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: شرکت سرمایه گذاری هلال احمر کشور باید تا فردا برنامه عملیاتی با قابلیت اجرایی شدن، برای اتمام پروژه تجاری هلال بیرجند ارائه کند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه تجاری هلال بیرجند که با حضور فرماندار و شهردار بیرجند، نمایندگان سهامداران، مدیر شرکت ساختمانی هلال کشور و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همراه بود، بیان داشت: به همراه دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور که به استان سفر کرده بود، از پروژه تجاری هلال بیرجند بازدید کردیم و در آن گزارشی از آخرین وضعیت این پروژه ارائه شد.
وی با اشاره به اینکه قبل از این بازدید قرار شده بود مدیر شرکت ساختمانی هلال کشور، برای بررسی آخرین وضعیت این پروژه به بیرجند بیاید، افزود: دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور بعد از بازدید از این پروژه گفت شخصاً روند اجرای این پروژه را دنبال می کنم و در این زمینه هر کاری که از دست ما بر آید را انجام خواهیم داد.
معاون استاندار خاطرنشان کرد: متأسفانه این پروژه در مراحل اجرا دچار انحرافاتی شده و امیدوار بودیم با توجه به قول های داده شده در سال گذشته، شاهد تحویل این واحدهای تجاری باشیم.
عباس زاده با بیان اینکه حداقل کار تحویل موقت واحدهای تجاری مجتمع هلال بیرجند باید انجام می شد، تصریح کرد: شرکت سرمایه گذاری هلال کشور باید برنامه زمان بندی دارای قابلیت اجرایی برای انجام کارهای باقی مانده در خصوص ابنیه، برق و پارکینگ پروژه و نیز پرداخت بدهی های شهرداری تا فردا ارائه کند تا این برنامه در جلسه فردا مورد بررسی قرار گیرد و صورتجلسه ای در این زمینه تنظیم گردد.
وی با اشاره به اینکه اگر کارهای باقی مانده در این پروژه بر اساس صورتجلسه 29 تیر 1401 انجام می شد، حداقل تحویل موقت واحدهای تجاری هلال صورت می گرفت، متذکر شد: کارهای باقی مانده باید در فضای تعاملی و در مدت زمان مشخصی انجام شود و اگر کسی در اجرای این پروژه تخلفی کرده، پاسخگوی دستگاه های نظارتی باید باشد.
به گفته وی؛ بعد از اینکه در جلسه فردا صورتجلسه جدیدی تنظیم شد، استاندار برای تأمین اعتبار مورد نیاز اتمام پروژه تجاری هلال بیرجند در تهران با دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور دیداری خواهد داشت تا با پیگیری استاندار و همکاری سهامداران این مشکل حل شود.
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal