۱۴۰۲ پنج شنبه ۹ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1402/08/29 تحویل اولیه واحد های تجاری مجتمع هلال بیرجند در دهه فجر امسال
تحویل اولیه واحد های تجاری مجتمع هلال بیرجند در دهه فجر امسال
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از تحویل اولیه واحد های تجاری مجتمع هلال بیرجند در دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده در دومین جلسه که دو روز گذشته برای بررسی آخرین وضعیت پروژه تجاری هلال بیرجند برگزار شد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمان بندی که توسط مسئولان شرکت سرمایه گذاری هلال ارائه شده، آنها متعهد شده اند که برای تحویل اولیه واحدهای تجاری هلال بیرجند در دهه فجر اقدامات لازم را انجام دهند.
وی با اشاره به اینکه واحدهای تجاری هلال بیرجند سه قسم هستند، افزود: بخشی از این واحدها به مردم فروخته شده، بخشی متعلق به جمعیت هلال احمر استان است و تعدادی از این واحد ها نیز متعلق به شرکت سرمایه گذاری هلال می باشد.
معاون استاندار با تأکید بر اینکه باید هرچه زودتر هیأت امنای مجتمع تجاری هلال بیرجند تشکیل شود، متذکر شد: مسئولان شرکت سرمایه گذاری هلال هم باید تلاش کنند تا تعهد آنها برای تحویل اولیه واحد های تجاری مجتمع در دهه فجر سال جاری محقق شود.
عباس زاده خاطر نشان کرد: برای پیگیری مسایل مربوط به مجتمع تجاری هلال بیرجند، هفته آینده به همراه استاندار با مدیر کل جمعیت هلال احمر کشور در تهران دیدار خواهیم داشت.
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal